שבוע יער

שבוע יער- תש"פ

השעה 14:30, יום חמישי, ואני עושה את דרכי בפעם האחרונה השבוע ממחנה שבוע היער לחנייה שליד שער לאדם. והגשם מתחיל לרדת…העיתוי מושלם. את פריקת העגלה בביה"ס כבר נעשה בגשם שוטף, אבל אין ספק שמזלנו שיחק לנו מעבר לכל מה שביקשנו.

היה לנו שבוע פשוט נפלא ביער. קדמו לו שבועיים של שרקיות קרות, התלבטויות, ספקות, ולבסוף ההחלטה- לצאת וזהו! 

המקום בו בחרנו השנה לקיום שבוע היער, התגלה כמתאים לנו מאד.  הגשם שירד בלילה הראשון, והבריח הביתה כמה מילדי כיתה ח', הרווה את הסתווניות האמיצות שהחלו לפרוח למרות החורף שבושש לבוא, ובזמן המשחק המסכם של היום, צור הזמין את סמדר ואותי לראות פלא- נרקיסים פורחים בין הסלעים שביער.

כיתה ח' הפליאה לבשל את ארוחות הצהריים לכל ילדי ביה"ס, והובילה את המשחק המסכם של היום האחרון. כיתות ז' ליוו את הקבוצות הצעירות בפעילויות, ואף הפעילו תחנות בעצמן. כיתות ו' בנו מסלול אתגרי בין עצי היער, והכיתות הצעירות עברו בין התחנות, יצרו, שיחקו, ובנו לעצמן מחנות בין אלו לאלו. 

בשיחת הסיכום של הקולגיום שנגמרה לפני זמן קצר, חלקנו הרבה נחת מהשבוע שהיה. יש מה לשפר, אבל בעיקר לשמוח ולהודות על הזכות לבלות עם הילדים שבוע כל כך מוצלח ומלא חיים ביער. ואם את השאלה 'האם צריך שבוע שלם ביער' כבר אף אחד לא שואל, מישהו מאיתנו כבר העז לשאול: 'אולי צריך יותר משבוע…?'.

בתודה לכל ההורים והמורים וכל מי שתמך וליווה ועזר בשבוע הנפלא הזה.

וחורף טוב וגשום. מכולנו וממני- ניצן

 

השארת תגובה

גלילה לראש העמוד